Ana SayfaEv DekorasyonuOturma Odası Dekorasyonu2014 Kaliteyi Şıklıkla Bütünleştiren Mobilya Modelleri

2014 Kaliteyi Şıklıkla Bütünleştiren Mobilya Modelleri

Evimizin baş tacı, her köşesi için ayrı olan mobilyalar son zamanlarda hızla gelişerek çok çeşitli mobilya modelleri ile karşımıza çıkıyorlar. Mobilyalar her evin demirbaşları. Herkesin evinin içerisini kendi zevkine göre döşüyor. Çoğu kişinin mobilyaları seçerken belirlediği kriterler farklı oluyor. Kimileri ilk önce rahatlığı göz önünde bulundururken kimileri için ilk önce tasarım ve şıklık geliyor. Kimileri daha sade ve gösterişsiz mobilyaları tercih ederken kimileri de daha çok gösterişli ve şaşaalı olanlarını tercih ediyor. Günümüzde gelişen mobilya sektörü sayesinde her tarza ve bütçeye uygun mobilya bulunabilmekte. Modern, klasik, antik, kültürel gibi bir çok tarzda mobilyalar bulmak mümkün.

Mobilya Modelleri

Salonda kullanılan koltuklar, kanepeler, oturma grupları hep bir uyum içerisinde oluyor. Tercih edilen halılar bile koltukların tarzı ve rengi ile uyuşuyor. Kişilerin kendi zevkine göre aldığı oturma gruplarını yine aynı stildeki sehpa, zigon, tv ünitesi ve dolaplar tamamlıyor. Halı seçimi ise yine çok detaylı oluyor. Bazen ise çok değerli parçalar üzerine kurulan dekorlar da mevcut. Değerli bir sehpa ya da kilim için yeni mobilyalar seçilebiliyor. Koltuklar, masalar, dolaplar komple değiştiriliyor. Bu yıl salon takımlarında en moda olanlar yine bej ve kahve tonları. Fakat sadece bu renklerle kalmıyor. Yüzlerce rengi bulmanın mümkün olduğu takımlarda ilginç tasarımlar da dikkatimizi çekiyor. Farklı özelliklerdeki koltuklar farklı fiyatlarda satılıyor. Rahatlık, tasarım, estetik gibi farklı şekillerde tasarlanmış koltuklar seçilirken bir hayli zorluyor.

Mobilya Modelleri
Her tarza uygun seçenek sunan bu sektör zamanla beraber hızla gelişim gösteriyor. Yüzlerce firma arasından binlerce seçenek içerisinden istenilen mobilyayı seçmek bir hayli güç bir durum. Klasik, modern, kültürel, antik ve daha birçok stildeki mobilya modelleri arasından birini seçmek kişinin kendi tercihine bırakılıyor.

windsor-smith-pink-living-room-hb0909

Evinize Keyif Ve Sti

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...