Ana SayfaEv DekorasyonuBanyo Dekorasyonu2014 Post Modern Banyo Dekorasyonu

2014 Post Modern Banyo Dekorasyonu

Eski banyolarınız artık içinizi açmıyor ve size çok klasik görünüyorsa 2014 post modern banyo dekorasyonları tam size göre. Sıradan banyonuz sizi çok boğuyor ve banyoya girmek sizi hiç açmıyorsa bu yıl hazırlanan post modern banyo tasarımları oldukça içinizi açacak. Evinizin modernliği karşısında banyonuz çok sıradan ve klasik mi görünüyor. Salon gibi odaların havasını değiştirmek için koltukları modernize etmek, farklı tablolar asmak ve modern aksesuarlar kullanmak yeterli gelebilir fakat banyoda post modernliği yakalayabilmek için daha farklı yöntemler gerekir.

2014 Post Modern Banyo Dekorasyonu 2014
Banyolarında değişiklik yapmak ve daha modern bir banyo elde etmek isteyenler için çeşitli öneriler sunabiliriz. Modern bir banyoda jakuzi veya modern küvet adı verilen tasarımsal ve fonksiyonlu küvetler kullanılabilir. Modern küvetler sahip oldukları konfor, masaj seçenekleri ve tasarımlarıyla modern banyolar için eşsiz birer parçadır. Lavaboların da tasarım ve şekli banyo için bütünleyici bir öğedir. Lavabo dolapları ve banyo dolapları modern ve şık, banyonun duvarlarıyla bütünleşir nitelikte olmalıdır. Banyoda kullanılan fayanslar ve kalebodurlar desen ve renkleri ile modern bir atmosfer yaratarak banyoyu tamamlamalıdır. Tavana yapılabilecek farklı kıvrımlar ile hoş bir görüntü oluşturulabilir. Dekorasyonda cam ve mermer gibi farklı maddelerden de yaralanılabilir. İlginç tasarımlara küçük detaylar ekleyerek post modern bir banyoya kavuşmak mümkündür. Banyoda yetiştirilen birkaç orkide, abartılı olmayacak şekilde farklı avizeler tamamlayıcı öğelerdir.

2014 Post Modern Banyo Dekorasyonu

2014 post modern banyo dekorasyonu oluşturmak birden çok parçayı bir bütün haline dönüştürebilmekle mümkündür. Bu sezon öne çıkan parçaların içinden kişiliğinize uygun olanları seçerek harika bir banyoya sahip olmak mümkün. Modern ötesi bir banyo için farklı fikirler son derece şık, dekoratif ve ilginç parçalarla birleştirildiğinde ortaya harika banyolar çıkar.

2014 Post Modern Banyo Dekorasyonu

Luxury-bathroom-with-white-ceramic-bathtub-and-elegan-decoration

Traditonal-Bathroom-Style-2

Bu makaleyi sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz:
Dekorasyonda Yeni Tr
En Yeni Jaluzi Perde

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...