2014 Salon Dekorasyonları

2014 salon dekorasyonları kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. Keyifli anlar yaşadığımız, zamanımızın çok büyük bir bölümünü harcadığımız, televizyon seyrederek rahatladığımız, misafirlerimizi ağırladığımız salonlarımız bizim için çok büyük önem taşır. Koltuk takılarının, masanın, sehpaların, halının ve diğer parçaların tamamının bir uyum içinde olduğu salonda dekorasyon yapmak çok büyük önem arz eder. En büyük yaşam alanımız olan salon mutlaka kendi zevkimize göre döşenmelidir. İç açıcı olması çok önemlidir. Yapılan doğru tercihler hoş ve estetik bir salonun oluşmasını sağlar. Mobilyalar arasında seçenek çok fazladır. Salonunuz için en uygununu bulmak da size düşüyor.

2014 Salon Dekorasyonları

Salonun genişliğine göre tercih edilen tercih edilebilecek mobilyalar mevcuttur. Eğer dar bir salona sahipseniz geniş yer kaplayan koltuklar yerine dar ve daha sade bir koltuk takımı salonunuzu daha hoş ve ferah gösterecektir. Gösterişli koltuklar böyle bir salonu daha da boğar. Eğer geniş bir salona sahipseniz çok şanslısınız. İstediğiniz gibi mobilya seçimi yapabilirsiniz. İsterseniz köşe takımlarını bile tercih edebilirsiniz. Evin bazı köşelerine uygulayacağınız duvar kâğıtları desenine göre salonunuza güzel havalar katabilir. 2014 salon dekorasyonları arasında farklı tarzlarda dekorlar yer alıyor. Kendi tarzınıza uygun seçeceğiniz mobilyalara ek olarak duvarları süsleyecek, çok da yoğun olmayan tablolar hoş görüntülere sebep olabilir. Salon içerisinde koltuk takımına uyumlu seçilen sehpalar ve halılar da salona farklı bir hava katabilir. Farklı noktalardan ışıklandırmalarla, farklı perde seçimleriyle olduğundan daha şık bir salona kavuşabilirsiniz.

Bu yıl tercih edilen salon dekorasyonları genellikle daha modern olanlar. Ayrıca kullanılan küçük mobilyalar ve aksesuarlar da salonun havasını değiştirebiliyor. Bu sebeple doğru tercih edilmeyen parçalar salonun havasını bozabiliyor. Duvar fonları ve koltuklar her zaman için uyumlu birer bütün oluşturması gerekiyor.

living-room-decoration-2

Bu makaleyi sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz:
Mutfak Tezgâhı Mod
Gösterişli Tavan V

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...