Ana SayfaEv DekorasyonuMutfak Dekorasyonu2014 Yeni Sezon Trend Mutfak Perde Modelleri

2014 Yeni Sezon Trend Mutfak Perde Modelleri

Ev dekorasyonu denilince aklınıza ne geliyorsa yeni sezon 2014 modern çağa ayak uydurarak karşınıza çıkmakta. Teknolojinin artık birçok yere girerek hayatımızı kolaylaştırdığı doğrudur. Günümüz çağında eskilerden gelen ne varsa hepsinin modernleştiğini görmek mümkün. Teknolojinin evlerimize kadar girdiği modern dekorasyonlarında kullanımları hem rahat hem de çok kolay.

Özellikle bayanların daha çok sık geçirdiği odalardan bir tanesi de mutfaklardır. Bayan için mutfağın dekorasyonu hem şık olmalıdır hem de ferah. Bu nedenle geçmişten bu yana bayanlar mutfak dekorasyonlarına çok fazla önem verirler. Evlere gelen misafirlerin ilk baktıkları yerlerden bir tanesi de mutfaklardır. Mutfağın mobilyaları dışında en önemli ayrıntılarından biri de perdeleridir. 2014 yeni sezonunda en trend mutfak perde modelleri bayanların zevklerine hitap ediyor.

2014 Yeni Sezon Trend Mutfak Perde Modelleri

Kesinlikle her bayanın ilgisini çekecek olan mutfak perdeleri modelleri hem keselere uygun hem de gözlere uygun. Yeni sezon mutfak perde modelleri arasında stor perdeler, zebra perdeler yine zirve yapmakta. En trendler arasında zebra perdenin doğa manzaralı olmaları. Diğer modellerden bir tanesi de güneşliklerinin dışarıda renkli ayrıntılarla yapılmış olmasıdır. Yeni sezon mutfak perdelerinde her renge de rastlamak mümkün. Dolapların renkleriyle uyumlu olan mutfak perdeleri de trendler arasında. Bu yeni sezonda farklılığı görmek mümkün! Duvar kağıtlarının ince bir ayrıntısı gibi tasarlanan trend mutfak perde modelleri oldukça şık dururken mutfaklara da bambaşka bir hava katıyor. Kesimleriyle camlara hareketlilik verilen mutfak perde modelleri de oldukça modern bir görünüme sahip. Sade ve şıklığı sevenler için farklı desenler, abartıyı sevenler için yine bambaşka desenlerden oluşan mutfak perdeleri hem herkesin zevkine hitap ederken hem de ev dekorasyonunda bambaşka duruyor.

2014 Yeni Sezon Trend Mutfak Perde Modelleri

6e2713a6efee97bacb63e52c54f0ada0Roller Blinds 

gianna-grace-poppy 

Pattern-Roller-Blind-Kitchen 

eclipse-funky-stripe-candy

Boogie_orange

Roman-blind

Evinize Keyif Ve Sti
Dekoratif Kırlent V

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...