Ana SayfaEv DekorasyonuBanyo Dekorasyonu2015 Banyo Fayans Modelleriyle Banyonuzu Renklendirin

2015 Banyo Fayans Modelleriyle Banyonuzu Renklendirin

Sürekli değişen ev dekorasyonu konusunda 2015 banyo fayans modelleri konusuna da değinmek istedik. Evinizin banyosunun dekorasyonu eğer çok demode görünüyorsa bu fikirler tam size göre. Evinizin her köşesini yenilediniz, fakat sıra bir türlü banyoya gelmediyse bir yerlerden başlamanın vakti geldi de geçiyor bile. 2015 yılının en şık banyo dekorasyonları içerisinde fayansların önemi tartışılamaz. Banyonun atmosferini değiştiren fayanslar birbirinden göz alıcı renk ve desenleri ile ilginizi çekecek. Başka bir yenilik yapılamasa bile banyo fayanslarının değiştirilmesi banyoya yepyeni bir hava katacak ve güzel bir ortam yaratacak. Modern bir banyoya sahip olmak için fayansları değiştirmek çok ideal bir yöntem olacaktır.

Kişilerin kendi zevklerine bırakılmış olan fayans seçimi yapıldıktan sonra döşemeye geçmeden duvarlar sağlam döşeme sistemleri ile kaplanmalıdır. Yer döşemeleri için de kalebodurlar dayanıklılık açısından daha uygundur. 2015 banyo fayans modelleri arasında özellikle renkli fayanslar sıklıkla kullanılmaktadır. Günümüzde banyo fayans döşemesinde farklı kombinler yapılmaktadır. Desenli ve düz fayanslar bir arada kullanılmaktadır. Desenli ve düz fayanslar tek bir duvar üzerinde de farklı dizilişlerle kullanılmaktadır. Birden çok renk de tek banyo içerisinde tercih edilmekte. Kırmızı ve siyah, beyaz ve lacivert bu kombin renklerden sadece birkaçı. Donuk siyahın sıklıkla kullanıldığı banyo fayanslarında u renge genellikle beyaz eşlik ediyor. Daha geleneksel bir banyo oluşturmak için ise krem ve kahvenin tonları kullanılıyor. Geleneksel motifler içeren fayanslarla da dekor tamamlanıyor.

Kişilerin zevk ve estetiğine kalmış olan banyo fayansları genellikle desenli ve düz olanlar bir arada kullanılarak dizilmektedir. İki rengin bir arada kullanılması da oldukça yaygındır. 2015 banyo fayans modelleri arasında beyaz ve donuk siyah renkleri sıklıkla kullanılmaktadır.

Bu makaleyi sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz:
2015 Bellona Köşe

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...