Ana SayfaEv DekorasyonuOturma Odası Dekorasyonu2015 İstikbal Kanepe Takımları

2015 İstikbal Kanepe Takımları

2015 İstikbal kanepe takımları her zaman olduğu gibi bu yıl da çok sayıda çeşitle bize tercih imkânı sunuyor. Salonumuzun dekorunu oluşturan temel yapıtaşı olan koltuk ve kanepeler İstikbal güvencesiyle alıcılara sunuluyor. Her kullanıcının yaratmak istediği atmosfer farklıdır. Salonunda farklı bir hava yaratmak ister. Duvar kâğıtları, sehpalar, zigonlar, halılar… Bunların hepsi salonun duruşunu etkiler.
Kimi zaman sıcak ve sevimli bir ortam oluşturmak isterken kimi zaman da daha ferah, sakin bir ortam isteriz. Buna göre salonumuzun duvar kâğıtlarını, kanepe ve koltuklarını, diğer mobilyalarını seçeriz. 2015 İstikbal kanepe takımları da bu bağlamda bize istediğimiz tarzda bir salon elde etmeyi sunuyor. Sahip olduğu seçeneklerin bolluğu ile hayalimizdeki salonun bir parçasını oluşturuyor.
İstikbalin sahip olduğu, son derece geniş kanepe takımı koleksiyonu içerisinden herkesin zevkine uygun bir model bulmak mümkün. Kanepe takımlarının neredeyse tamamında en az iki renk tercih edilmiş. Bu iki renkli kombinler genellikle krem- kahve, turkuvaz- krem, pembe- krem, bej- kahve, mor- krem renklerinden oluşuyor. Kanepe takımlarının tamamına yakınında krem tonları mevcut. Bu sezon içerisinde de önceden olduğu gibi sıkça kullanılmış.
Kimi kanepeler deri bölümlerle daha modernleştirilmiş. Genel itibariyle modern tasarımların daha çok talep gördüğünü söyleyebiliriz. Tasarımlardaki modern dokunuşlar çoğu kişi için tercih sebebi oluyor.

2015 İstikbal kanepe takımları evinizin dekorasyonunu oluşturan en önemli parçalardan biri olacak. Bu sezonda da izleri görülen modernizmin son derece şık ve başarılı işlendiği kanepeler evlerinizin salonlarında hoş bir yer kaplayacak. Kanepelerin sunduğu rahatlık ve şıklığın yanında İstikbal’in şıklığı da salonunuzu hoş bir mekâna dönüştürecek. Yepyeni modelleri ve bol seçenekleriyle İstikbal Türkiye’nin en güzel koleksiyonlarını alıcılara sunuyor.

2015 Model Desenli 3
2015 Farklı Çizgil

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...