Ana SayfaEv Dekorasyonu2015 Model Desenli 3 Boyutlu Duvar Kağıtları

2015 Model Desenli 3 Boyutlu Duvar Kağıtları

2015 desenli 3 boyutlu duvar kâğıtları oldukça canlı ve gerçekçi bir çizgide hazırlanmış. Duvar kâğıdı sektörünün hızla gelişimiyle beraber ortaya çıkan yeni şekil ve tasarımlar bir hayli dikkat çekiyor. Duvar kâğıtlarına ilk olarak işlenen manzaralı resimler ve farklı desenler kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmiş ve tercih edilmişti. Daha sonrasında ise üç boyutlu duvar kâğıtlarının çıkmasıyla birlikte herkes bu duvar kâğıtlarına yöneldi.
Canlılığı ve gerçekçiliği ile dikkat çeken üç boyutlu duvar kâğıtları insanları cezp etmişti. Halen revaçta olan bu duvar kâğıtları evin farklı kısımlarına hoş bir hava katıyor. Genellikle salonun belli kısımlarında kullanılan üç boyutlu duvar kâğıtları odanın atmosferini ve tarzını belirliyor. Ev dekorasyonunun değişmesinde en büyük rollerden birini üç boyutlu duvar kâğıtları oynuyor.
2015 desenli 3 boyutlu duvar kâğıtlarıarasında en revaçta olan modeller genelde taş desenleri. Farklı formlarda döşenmiş taşların birleşiminden oluşan desenler salonun farklı yerlerinde uygulanmaya çok müsait. Genelde köşe noktalarda daha hoş duracak olan taş desenleri üç boyutun sağlamış olduğu gerçekçilik ile son derece canlı ve orijinal görünüyor. Sabit boyutlu duvar kâğıtları fazla bir maliyete sahip değil.
16 metre boylarındaki kâğıtlar yaklaşık olarak 100 lira gibi bir rakama alınabiliyor. Taş desenleri haricinde salonun en göz alıcı noktasına yerleştirilen üç boyutlu manzaralı duvar kâğıtları da çok sayıda seçenek sunuyor. Şehir, doğa gibi manzaralar sunan üç boyutlu duvar kâğıtları evleri çok daha havalı gösteriyor.

 

 

Bu yıl üç boyutlu duvar kâğıtları içerisinde en revaçta olanlar taş desenli olanları. Farklı desen ve taş modellerinden oluşan bu duvar kâğıtlarını evin daha çok köşe kısımlarında uygulamak evinize daha dekoratif bir hava katacaktır.
Sezonun En Şık Ort
2015 İstikbal Kanep

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...