Ana SayfaEv DekorasyonuSalon Dekorasyonu2015 Trend Şık ve Sade Salon Perde Modelleri

2015 Trend Şık ve Sade Salon Perde Modelleri

Evlerin dekorasyonu her bir kişi için önemlidir. Evin dekorasyonu kişilerin mutluluğunu, ferahlığını ve huzurunu sağlamak yanında ruhlarını da okşamalıdır. Evin dekorlarında ince ayrıntılar vardır. Mesela pencerelerin süsü perdeler evin dekorunu tamamlayan en ince ayrıntıdır. Kişiler için özellikle ev hanımları için perdelerin önemi oldukça fazladır. Hem görsellikte kullanılan hem de güneş ışıklarından evleri koruyan perde modelleri geçmişten günümüze modernleşerek gelmektedir.
Yeni sezon 2015 de daha sade ve şık tasarlanan perde modelleri özellikle ev hanımlarının dikkatini fazlaca çekmektedir. Sade ve şık tasarımlarının yanında kullanımları da oldukça kolaydır. Stor perdeler salonların ışıltısını yansıtmaya bu sezonda en şık ve sade halleriyletrendler arasında. Düz renk tercih etmek isteyenlere simlerle parlaklaştırılan stor perdelerin kullanımları da çok rahat.
Zebra perdeler salonların ışıltısını yansıtmaya devam ederken trendler arasına yine girdi. Farklı model ve şekilleriyle salonların bir parçası olan zebra perdelerde evin dekorasyonlarına göre tasarlanıyor. Doğa resimlerini sevenler için salonlarında doğa esintisi yaratacak zebra modellerinin doğa manzaralı olanları da seçimler arasında. Jaluzi perdeler de trendler arasına girerken açılımı ve kapanışı oldukça kolay ve çok rahat.
Dekorasyonlarında daha cesur davranan kişiler için tasarlanan rüstik perde modelleri de evlerde daha asil bir görüntü sağlıyor. Yanlarından sarkıtılan kumaş perdeler adeta evde bir şölen havası yaratıyor. Üst kısımlarında oluşan özel hareketli kıvrımlarıyla 2015 salon perde modellerinde trendlerarasında. Her renk ve desene sahip olan bu modeller de kişilerin zevklerini okşuyor. Dileyen parlak ve renkli kumaşlarla da bu salon perdelerine sahip olabilir. Perde seçimlerinde salon mobilyasının yanı sıra pencerenin boyutu da fazla önem taşımaktadır.
2015 Farklı Çizgil
Evinize Yakışacak

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...