Ana SayfaEv DekorasyonuAyakkabılar Artık Daha Küçük

Ayakkabılar Artık Daha Küçük

Ev dekorasyonu herkes için olmazsa olmazlar arasında. Ev dekorasyonunun önemi oldukça büyüktür. Ev dekorasyonu denilince aklımıza gelen büyük eşyaların yanı sıra önemli ayrıntılarda yer almaktadır. Mesela ayakkabılıklar. Evde bulunması gerek en önemli ayrıntıdır.

Watson-over-doors-font-b-shoe-b-font-wood-storage-font-b-cabinet-b-font-storage

Ayakkabılar kişilerin kıyafetleri kadar fazlalık gösterebilir. Yazlık ve kışlık ayakkabılarda sezonuna göre ortaya çıkar. Eskiye nazaran günümüzde her şey modernleşiyor. Ev dekorasyonunda her alana giren modernlik ayakkabılıklara da girmiş bulunmakta.

ayakkabılık modelleri

Günümüzde elbise dolabı şeklindeki büyük ayakkabılıklar yavaş yavaş yok oluşa geçmiş bulunmakta. Yerini daha küçük ayakkabılıklar alıyor. Bu ayakkabılıklar evin her yerine konulabilecek tarzda tasarlanmış.

Aynalı Ayakkabılık Modeli
Modern hayatın hızına yetişen ayakkabılıklar günümüzde artık daha küçük. Dar alanları olanlara bulunmaz bir dekor olan evin ince detayı ayakkabıların birçok çeşidi mevcut. Evim küçük bunu nasıl sığdırırım diyenlere de müjdemizi bildirmiş olalım. Duvara monte edilebilen, büyük dolapların içerisine yerleştirilen, ince ve uzun olabilen ayakkabılıklar kişilerin zevklerine de hitap ediyor. Duvara monte edilebilen ayakkabılıkların görünümü küçük olsa da, içerisi geniş bir alana sahip. Yuvarlak, kare, dikdörtgen görünümleriyle de oldukça şık ve sade bir tasarım olmuş. İnce ve uzun olarak kullanılabilecek ayakkabılarda aynalı görünümleriyle kişileri cezbediyor. İçerisine birçok ayrıntı konulabilecek ayakkabılıklar içerisine şemsiye hem de ayakkabı konulabiliyor. Bu ince uzun küçük ayakkabılıklar portmanto görünümünde. Kapağının üzerinde bulunan boydan ayna görüntüsüyle de ayna görevini de yapıyor.

original

Salonların ve antrelerin genel dekorasyonuna ve ebadına göre tasarlanan ayakkabılıklar herkesin isteğine göre tasarlanıyor. Kişiler sadece ellerinde ölçülerle bu ayakkabıları satan yerlere gitmeleri gerekiyor. Bu şekilde kişiler hem kendilerini özel hissediyor hem de şıklığın ve zerafetin güzelliğini evlerinde yaşıyor.

ab80598b1422c5ac80a52769100ae463

Ayakkabılık

fe32008a4c26b08d97367f09a8701f16e492262b1109957

Bu makaleyi sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz:
Yeni Dekoratif Koltu
En Otantik Kumaşlar

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...