Ana SayfaEv DekorasyonuBalkon Dekorasyonu

Balkon Dekorasyonu

Balkon dekorasyonu özellikle bayanlar için son derece keyifli ve hoş bir uğraştır. Yeni trendlere uyarak tasarlanan balkonlar imkanlar dahilinde harika bir köşeye dönüşebilir.

balkon dekorasyonu

Farklı fikirler ve yaratıcılık bu iş için temel şartlardan ikisidir. Balkonun boyutları el verdiği sürece farklı dekorasyonlar oluşturmak mümkündür. Bunun için çok fazla masraf yapmaya gerek duyulmamalıdır. Mevcut eşyaların dönüştürülmesiyle bile ilginç ve hoş balkonlar oluşturulabilir. Balkonda yapılacak değişiklikler çok önemlidir. Zira balkonlar hepimiz için dinlenmenin ötesinde yaşamın güzelliğine ve farklı alemlere açılan hoş mekanlardır. Kahvemizi yudumlamak ve kitabımıza dalmak için en müsait mekanlar balkonlardır. Özellikle bir bahçeye sahip değilsek balkonu en iyi şekilde değerlendirmemiz şarttır.

2014 balkon dekorasyonu

Balkon dekorasyonu için önce bir plan çıkarmamız gerekmektedir. Yapabileceğimiz ve imkânlarımızın el verdiği çizgiyi belirlememiz gerekir. Düşünce aşaması bittikten sonra uygulamaya geçilmelidir. Balkon demirleri uygulayacağımız dekora uygun renkte boyanarak işe başlanmalıdır. Yer döşemesinde herhangi bir değişiklik yapıp yapmayacağımıza karar verdikten sonra diğer aşamalara geçilebilir.

İstediğimiz dekora uygun sandalye ve masamız varsa bunları kullanabiliriz. Eğer masa ve sandalyeler ahşap ise uygun renkte boyanabilir. Fakat istediğimiz dekora tamamıyla uymuyorlarsa dekora uygun yeni sandalye ve asa almamız gerekecektir. Zemin için küçük kilimler veya el dokuması şark palalar kullanılabilir. Bu kilimler ayrı bir hava ve güzellik katacaktır. Renkli saksılara ekilen farklı farklı çiçeklerle harika bir köşe yaratılabilir. Farklı aksesuar ve objelerle de balkon dekorasyonu tamamlanabilir. Asılan rüzgar çanları ve renkli ampuller hoş bir hava katabilir.

Balkon dekorasyonu için illaki çok paralar harcamaya gerek yoktur. Eldeki eşyaları dönüştürerek de bir hayli ilginç tasarımlar elde edilebilir. Gayet şık ve samimi bir ortam oluşturmak sizin zevk ve yaratıcılığınıza kalmış.

balkon dekorasyonu (2) balkon dekorasyonu (3)

balkon dekorasyonu (4)

balkon dekorasyonu (5)

balkon dekorasyonu (6)

balkon dekorasyonu (7)

balkon dekorasyonu (8)

balkon dekorasyonu (9)

balkon dekorasyonu (10)

balkon dekorasyonu (11)

balkon dekorasyonu (12)

balkon dekorasyonu (13)

Bu makaleyi sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz:
Trambolin Efektli Ra

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...