Banyo Dekorasyon Fikirleri

Evin her kısmı dekorasyon yönünden önemli olduğu kadar banyo dekorasyonu da önemlidir.  Evin dekoru kişilerin gözlerine hitap ettiği kadar kişinin ruhuna da hitap eder. Yorucu günlük yaşamın yanı sıra eve gelen kişiler evlerinde huzur bulmak isterler.

banyo dekorasyonu

Ev dekorasyonunda odaların ayrı ayrı dizaynı dışında banyolarda oldukça önem taşır. Banyo kişilerin ruhlarını arındıran yerlerdir. Böyle olduğu için de dekorasyonu hem şık hem de ferahlatıcı olmalıdır. Günümüzde modern çağın esintisini her alanda olduğu gibi banyo dekorasyon fikirlerinde de görmekteyiz. Banyolar evin en özel kısımlarıdır. Tasarımcılar bu konuda günümüzde oldukça başarılar.

modern-bathroom-wall-tile-design-stripes-2

Banyolarımızda genelde makyaj malzemeleri, cilt bakım ürünleri, saç maskeleri, taraklar, fırçalar, saç kurutma makinesi, düzleştirme makineleri, ağız ve diş bakım ürünleri, havlular, temizlik malzemeleri ve daha sayılamayan birçok küçük eşya banyolar da bulunmaktadır. Bunun için banyo dekorasyon fikirleri arasında bunlarda yer almakta ve oldukça şık ve çok bölmeli banyo dekorasyonları tasarlanmıştır. Banyo dekorasyonunda dikkat çekici olan portatif ve sabit monte edilebilen raflar oldukça sık rastladığımız modeller arasında. Oldukça farklı bir ahenkte karşılaşılan bu raflar bazı modeller de eski bir merdiven, bazen tekerlekli servis masaları, bazen de duvara monte edilen raflar ve sepetler dikkati üzerlerine topluyor.

adorable-tone-for-contemporary-black-and-white-patterns-decorative-bathroom-tiles-by-novabell

Doğa manzaralı duvar kağıtları da banyo dekorasyonlarının bir parçası. Mavi ve yeşilin ahenkli dansı banyoların nabzını yükseltiyor. Ayrıca duşa kabinin üzerine konulan çiçek motifleri de kişilerin en beğendiği dekorlar arasında. En yeni dekorasyonlarla modernleşen banyo dekorasyonları oldukça ilgi çekici! Eskinin havasını estiren Osmanlı motifli banyolar da kişilerin beğenileri arasında. Çeşmeleri ve küvetleriyle dikkat çeken eski Osmanlının motifleri modern çağa çok iyi bir şekilde uyum göstermektedir. Yapılması gereken sadece bu şıklıktan mahrum kalmamak!

Fayans Modelleri

bathroom02

banyo fayans modelleri

cool-bathroom

2014 banyo fayans modelleri

Bu makaleyi sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz:
Trambolin Efektli Ra

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...