Ana SayfaEv DekorasyonuBiblo Modelleri İle Evinizi Süsleyin

Biblo Modelleri İle Evinizi Süsleyin

Biblo Modelleri

Evinizi sihirli dokunuşlarla güzelleştirmek mi istiyorsunuz? O zaman bu yazımıza göz atın derim. Biliniz ki, evimizde kullandığımız eşyalar kadar, onları dekore eden biblo tarzı objelerde bir o kadar önemlidir unutmayın. Biblo evimize görsel açıdan zenginlik sağlayan süs eşyalarıdır. Bazen süs eşyası olarak bile kalmayıp, çeşitli kullanımlarda kolaylık sağlamamızda katkıda bulunmaktadır. Örneğin, sandık tipi biblo modelleri, birçok küçük eşyalarımızı ortadan kaldırmamızda yardımcı olmuştur.

Çok Amaçlı Biblo

Evinize Uygun Biblo Modelleri Seçimi

Biblo modellerinde çeşitlilik çok fazladır. Hayvan, melek, sandık tipi ve birçok figürde biblo seçeneği sunulmaktadır. Mesela filin bereketi simgelediğini söylerler.  O yüzden birçok evde fil figürlü biblolar bulunmaktadır. Ama ben asla hayvan figürlü objeleri evimde kullanmaktan hoşlanmam. Seçim sizin.

Fil Figürlü Biblo

Biblo Modelleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüzde o kadar çeşitlilik var ki, her renge ve her zevke uygun biblo bulmak artık kolay. Tabi ki kişinin zevk ve görsel beğenisine göre de, bu tarz dekor eşyaları çeşitlilik gösterebilmektedir. Sadece zevk ve görsellik değil , onun haricinde her bütçeye uygun ürünler bulmakta mümkün. Tabi ki kalite farkı olacaktır, ama şundan emin olun ki, bazen bulunduğunuz ortama milyarlar verilerek alınan biblolardansa, ufak meblalarda alınan biblolar daha da şıklık katabiliyor. Bu tamamen sizin görsel zenginliğinize kalmış bir durum.

Açılabilen Çanta Şeklinde Biblo
Biblo Modelleri nin Kullanım Alanları

Düşünün ki bir misafir odanız, koltuk takımı ve masa sandalyeden ibaret, bu hiçte hoş bir görüntü olmaz değil mi? O mekanı daha zenginleştirmek ve şıklık sağlamak gerekir. Bu zenginliği yaratmak tabi ki sizin elinizde, bunu hiçbir zaman unutmayın. Çeşitli biblolar kullanarak o atmosfere güzel dokunuşlar yapabilirsiniz. Mesela masa üstüne yerleştirilen bir biblo, o masayı daha da şık bir hale getirebilir. Bir tv ünitesi düşünün, içi bomboş ve sadece ortada duran bir tv den ibaret, bu hiçte hoş bir görüntü sağlamaz değil mi? Ne yapmak lazım, mesela o boş alanları değerlendirerek çeşitli biblolarla zenginleştirebiliriz.
Kuş Desenli Biblo
Sandık Tipi Biblo

Şimdi ise günümüzde niş olarak bilinen alçıpan ve ahşaptan oluşan bir duvar uygulaması bulunmaktadır. Bu mimari yapı duvar içinde bırakılan oyuklardır. Bu yapı gerek işlevsel gerekse görsel açıdan büyük bir zenginlik oluşturmaktadır. Evinizin her alanına uygulanabilir. Bazen renkli ışıklarla bir düzenek sağlanıp, üzerine konulan biblolarla o alana daha da hayat vermektedir. Tabi ki bu objeleri biblolarla sınırlandırmamak gerekmektedir. Ürün çeşitliliğiyle birçok seçeneği bize sunabilirler. Bir odayı dekore etmekte önemli olan zevkinize ve gözünüze hitap eden güzel biblolar seçmektir. Emin olun ki bu biblolarla odanızın genel havası da değişecektir.

biblo modelleri
biblo modelleri

Araba Şeklinde Biblo

round-box1

alaattinin sihirli lambası biblo

Q-8630F

hummpurpleteapotEB

Köşe Takımı Mode
Bahçe Süslemeleri

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...