Ana SayfaEv DekorasyonuMutfak DekorasyonuEn Otantik Kumaşlardan Masa Örtüsü Modelleri

En Otantik Kumaşlardan Masa Örtüsü Modelleri

Bir mutfağın belki de en önemli ayrıntısı masa örtüleridir. Çok basit bir ayrıntı olarak görünse de aslında çok özel bir ayrıntıdır masa örtüleri.

Masa Örtüsü Modelleri

Çeşit çeşit, renk renk pek çok modeli bulunan masa örtülerinin aynı zamanda otantik kumaşlardan yapılanları da çıkmış. Öyle tatlı görünen modelleri var ki ! Masa örtüleri hem şık hem de çok tatlı hem de çok değişik duruyor bu modeller. Değişik modellerle süslenen bu masa örtüleri oldukça farklı görünüyor.

-font-b-Lenox-b-font-holiday-font-b-christmas-b-font-table-cloth-font-b

Genellikle eski Osmanlı motifleri ve kumaşları ile yapılan bu masa örtüleri aynı zamanda kanaviçe modelleri ile yapılıyor. Eğer sadelikten yana iseniz o tarz modeller de bulunmaktadır. Sade ama şık görünen bu modeller oldukça ilgi topluyor.

Şık Masa Örtüleri

Aynı zamanda modern tarzda da yapılan modeller de bulunmaktadır. İstanbul modeli, Paris modeli ya da Londra modeli şeklinde yapılan bu masa örtüleri çok ilgi topluyor.

T36508 2

Dantelli modelleri de bulunan bu masa örtüleri sanki annelerimizin eski dantellerini birleştirmişiz gibi bir görüntüye sahip. Öyle eski moda görünümde ancak yeni modaya da uygun. En otantik kumaşlardan masa örtüsü modelleri mutfağınızda ayrı bir hava oluşturacak.

Holiday-Red-Christmas-Decoration-Embroidery-Tablelinen-Tablecloth-52X52-SQUARE-Free-shipping

Eğer şıklıktan ve gösterişten yana iseniz ona göre simli ve pullu kumaşlardan yapılmış olan modelleri de var ve onlar da oldukça hoş görünüyorlar. Renk konusunda da sıkıntı çıkartmayan bu modeller ile mutfağınız sanki bir Fransız sarayından bir parçaymış gibi görünecek !

Otantik Kumaşlardan Masa Örtüsü Modelleri

Fiyat konusunda da oldukça uygun olan bu otantik kumaşlardan masa örülerini hemen hemen her yerde bulabilirsiniz.Eğer mutfağınızda birazcık değişiklik istiyorsanız kesinlikle otantik kumaşlardan yapılmış masa örtülerini tercih etmelisiniz. Mutfağınızı hem farklı hem de çok hoş gösterecekler.

New-year-quality-stripe-font-b-cloth-b-font-100-cotton-canvas-font-b-table-b

Dantel Masa Örtüsü

Ayakkabılar Artık
Doğa Dostu Lambalar

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...