En Yeni Jaluzi Perde Modeli

Gelişen teknoloji, yeni çıkan şeyler ve daha pek çok şey doğal olarak perdeleri de etkiledi ve artık evlerde ya da ofislerde ya da binalarda kullanılan klasik perdeler yerini çok daha farklı modellere bıraktı. Bunların son yıllarda en popüler olanı da jaluzi perdeler. Özellikle ofislerde çok fazla kullanılan jaluzi perde modelleri de kendini yeniledi ve teknolojiye ayak uydurup gelişti. En yeni jaluzi modelleri ile ofisleriniz, iş yerleriniz ya da evleriniz çok daha hoş, estetik ve şık görünecek.

En Yeni Jaluzi Perde Modelleri

Hem dikey hem yatay çeşitleri bulunan jaluzi perde modellerinin aynı zamanda pek çok farklı rengi de bulunuyor. Artık çok daha kullanışlı olan jaluzi perdeler yenilen kordonları ile çok daha sağlam ve kullanışlılar. Artık kordonlarında daha çok çelik ya da çeliğe benzer bir malzeme kullanılan en yeni jaluzi perde modellerinin daha çok beyaz, bej, gri gibi açık tonlardaki renkleri tercih ediliyor. Beyaz gibi, bej gibi, gri gibi renklerden ışık çok daha kolay geçtiğinden genellikle bu tarz renkler daha çok üretilse de başka renklerini de bulmak pekala mümkün. Sarısından tutun da yeşiline, mavisine, kırmızısına hatta siyahına kadar hemen hemen her rengi var en yeni jaluzi modellerinin.

Jaluzi Perde Modelleri

Dikey ve yatay olarak ikiye ayrılan modellerinin de daha çok yatay jaluzi modelleri tercih edilmektedir. Hem görünüm olarak daha şık ve estetik olan hem de kullanış açısından daha elverişli olan bu yatay jaluzi modelleri fiyat olarak da oldukça uygun.

Jaluzi Perde

Bunun yanında dikey modelleri de yatay olanlarından daha kötü değil yalnızca genel olarak tercih edilen model yatay jaluzi modelleri.Uzun lafı kısası en yeni jaluzi modelleri hem kullanış hem fiyat hem de tasarım olarak oldukça uygun.

Red-Alum-Vens

Rgxzr-shalian-roller-shutter-double-layer-shade-blinds-font-b-curtain-b-font-font-b-zebra

Bu makaleyi sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz:
2014 Post Modern Ban
İndüksiyonlu Ve An

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...