Ana SayfaDekorasyon FikirleriEvinize Keyif Ve Stil Katacak Ev Dekor Düzenlemesi

Evinize Keyif Ve Stil Katacak Ev Dekor Düzenlemesi

Evde dekor düzenlemesi yapmak, belli bir süre aynı eşyaların aynı yerlerde kalması ile doğan bunalımdan ve insanı sıkıntılardan kurtararak değişiklik yapmasını sağlamayı amaçlar. Ev içerisinde küçük büyük yapılacak değişiklikler evin atmosferini etkiler. Evin değişen havası ile içeriye huzur gelir. Bunaltı yaratan duygular ve hisler ortadan kaybolur. Evin dekorasyonu kişilerin ruh halini tamamıyla etkiler. Bu yüzden evde yapılan küçük çaplı değişikler bile kişinin moralini yükseltir. Ev dekor düzenlemesi için ise son yıllarda daha da çoğalan çeşitleri ile çok sayıda malzeme ve materyal üretilmektedir.


Ev Dekor Düzenlemesi

Evin boyanması ve duvar kâğıtları yapıştırılması içerideki dekoru büyük oranda değiştirecektir. Salonda uygulanan bu yöntem oldukça işe yarar. Koltuklar yenilenmese bile yerlerinin değiştirilmesi ve farklı renk ve desenlerde çok sayıda kırlent dikilmesi salonun havasını değiştirmeye yetecektir. İlginç objeler sehpa ve dolaplara yerleştirilebilir. Pratik ve fonksiyonel araç gereçler de oda içerisinde farklı bir hava yaratır. Avizenin değiştirilmesi salonda büyük değişiklik yaratabilir. Salonda yapılacak küçük değişiklikler büyük yeniliklere sebep olabilir. Evin her tarafı için geçerlidir bu kural. Bahçede bile çok farklı düzenlemeler yapılabilir. Küçük değişikliklerle harikalar yaratılabilir. Değiştirmek mümkün ise öncelikle bahçe masa ve sandalyeleri değiştirilmelidir. Yahut bunun yerine masa ve sandalyeler boyanmalı veya örtü ve minderlerle havası değiştirilmelidir. Bahçeye ekilen çiçeklerin yanında bazı köşelere saksılar da yerleştirilmelidir. Bahçede oluşturulacak küçük çaplı taş bahçeleri hoş bir dekor olabilir. Mermerden kuş havuzu yaptırma imkânı bulunursa bu çok güzel bir dekorun yanında kuşlar için de hoş bir jest olacaktır.

Evde yapılabilecek en ufak bir değişiklik dekorasyonda büyük gelişmeler sağlayabilir. İllaki masraf gerektirmeyen bu işlemler son derece kolay ve ucuz olabilir.

semi-round-colorful-living-room-ideas

Great-Use-Of-The-Black-Lampshade-In-The-Form-Of-A-Pendant-Light-Set-In-Modern-Living

Bu makaleyi sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz:
2014 Kaliteyi Şıkl
2014 Yeni Sezon Tren

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...