Ana SayfaEv DekorasyonuSalon DekorasyonuEvinize Yakışacak En şık Avize Modelleri

Evinize Yakışacak En şık Avize Modelleri

Evlerin dekorasyonlarını tamamlayan ince ayrıntılardan bir tanesi de avizelerdir. Avizelerin günümüzde oldukça modern ve şık görünümünü anlatmamak mümkün değil. Günümüzde avize modelleri şık ve göz alıcı!
Ayrıca herkesin zevkine göre de avize bulmak mümkün. Klasik sevenler için, klasik avizeler, ihtişamı sevenler için ihtişamlı görünümüyle evlerin en şık dekorasyonlarından avizeler artık piyasada. Hem kullanımları rahat hem de monte edilmesi çok kolay. Evinde, salonuna, odasına bir avize modeli arayan kişilere sunulan çeşitlilik göz kamaştırıyor.
Evlere yakışacak en şık avize modelleriarasından ilk sırayı, saray odalarında ya da lüks döşenmiş evlerde görülmeye alışılan bir model. Minik mum şeklinde kullanılmış ampulleri bulunan ve metal aksanlarla görsel bir şölen sunan avizeler en çok tercih edilen modeller arasında. Klasik modelleri sevenler için klasik tarzın ince detaylar ile modern edilmiş hali ile evlerde resmen nostaljik bir dekorasyon çizgisi yakalamak mümkün.
Avize denilince ışıltısıyla, duruşuyla sadece evin dekorasyonu halinde düşünülmemelidir. Avize kişilerin ruhuna da hitap etmelidir. Kişilerin hem ruhlarına hem evlerine yakışacak bir diğer avize modeli de sarkık şekliyle dizayn edilmiş olan kristal taşların metal halkalar ile muhteşem uyumu çok ince detaylar ile tasarlanmış. Bu avizede göze çarpan bir diğer ayrıntı ise ışıltısı.
Bir başka avize modeli ise geçmişten günümüze gelen mumu andıran görünümüyle oluşan avizelerdir. Bu avize modelleri trendler arasında yer alırken sadeliği ve şıklığı evlerine getirmek isteyenler için tasarlanmıştır. Renkli avize modelleri de bu sezonda gözlerden kaçmayan bir ayrıntı. Hem ışıltısı hem de renkleriyle kişileri can evlerinden vuruyor. Evlere yakışacak en şık avize modelleri yerlerinde alıcılarını bekliyor.
2015 Trend Şık ve
Küçük Banyolar İ

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...