Ana SayfaDekorasyon FikirleriEvinizin Güzel Kokması İçin Öneriler

Evinizin Güzel Kokması İçin Öneriler

Sakinlik istiyorsanız; birden çok kurutulmuş lavantayı yatak odanıza koyabilirsiniz. Evinizde ve odalarınızın tamamında lavanta kokusu olmasını istiyorsanız sprey şişesinin içerisine kaynar su ve lavanta yapraklarını ekleyerek dilediğiniz odaya sıkabilirsiniz.

Ferahlık istiyorsanız; evinize ve ruhunuza ferahlık duygusunu sunmak amaçlı vanilya kokusunu seçebilirsiniz. Vanilya kokulu bir sprey veya vanilya kokulu mumlar ferahlık duygusu sağlayacaktır.

Açık zihin istiyorsanız; çalışırken veya yiyecek yaparken ek olarak canlılık hissetmek amaçlı şık minik kaselere biberiye yağı koyarak birden çok köşeye yerleştirmeniz işinize yarayacak.

Mutluluk istiyorsanız; turuçgillerden destek alabilirsiniz. Bir portakalın kabuğunu soyup sehpanın üst kısmına koyun. Yanına minik bir mum yakın. Portakal kokusu evinize anında yayılarak, sizleri mutlu edecek ve enerji verecektir.

Romantizm istiyorsanız; itinayla hazırladığınız romantik akşam yemeğinin tesirini arttırmak amaçlı tarçın çubuklarını tütsü gibi yakın. Naturel bir afrodizyak durumda olan tarçın kokusu evinize dağılırken sizde bu romantizmin tadını çıkarın.ev-icin-guzel-kokulu-cicek

Bu makaleyi sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz:
Aynaların ve Aksesu
Dekoratif Köpek Yuv

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...