Ana SayfaEv DekorasyonuSalon DekorasyonuGösterişli Tavan Ve Kaplama Modelleri

Gösterişli Tavan Ve Kaplama Modelleri

Tavan ve kaplama modelleri son derece çeşitlilik gösteriyor. Ev dekorasyonunun önem kazanması ile beraber tavan kaplamalarına verilen önem de arttı. Artık ev içerisinde yapılan küçük ve büyük değişiklikler ile farklı bir atmosfer yaratmak mümkün. Duvarların boyanması, duvar kağıdı ile kaplanması, zeminin döşenmesi ve bunların ardından tavanın da kaplanması geliyor. Hızla gelişen dekorasyon sektöründe daha yeni bir işlem olan tavan kaplama işi farklı seçenekler ile evde yaratılacak değişiklikleri destekliyor. Evde yapılacak değişiklikler arasında duvarlar, mobilyalar, parkeler ve bunun gibi birçok şeyden sonra yeni ortaya çıkan tavan kaplama işlemi de dekorasyon sektörüne büyük bir yenilik kattı.

Tavan Ve Kaplama Modeli

Tavan kaplamada farklı malzeme ve modeller kullanılıyor bunlardan birisi de tavan köpükleri. Farklı desen ve şekillerde olan tavan köpükleri dekorasyon için güzel bir seçenek. Tavan kaplamaları içinde de oldukça çeşitli ve hoş görünen desenler var. Bu desenler çoğunlukla geometrik motiflerle bezenmiş oluyor. Stropiyer ve kartonpiyerlerin genel itibari ile tercih edildiği tavan kaplamalarında malzemeler oldukça uygun fiyatlara satın alınabiliyor. Metre kareleri yaklaşık olarak bir ile üç lira arasında değişen tavan kaplamaları farklı desenleri ile evin dekorasyonuna göre tercih ediliyor. Geometrik şekillerin yanında antik ve kültürel motiflerden de yansımalar görmek mümkün. Strafor ve köpük kartonpiyerler de tavanların kenarlarında dekorasyon amaçlı kullanılıyor.
Kartonpiyerler daha çok klasik ve antik tasarımlı dekorasyonlarda tercih ediliyor.

Tavan Ve Kaplama Modeli

Tavan ve kaplama modelleri arasında en sık tercih edilenler storpiyer ve kartonpiyerlerdir. Evin dekorasyonunu son derece etkileyen tavan kaplamaları çeşitli desen ve şekildedir. Lamba çevresi için de kartonpiyerler mevcuttur. Tavan kaplamaları için kullanılan storpiyer ve kartonpiyerler çok uygun fiyatlara temin edilebilmektedir. Evin dekorunu değiştirmek için tavan kaplamaları çok ideal bir yöntemdir.

Tavan Ve Kaplama Modeli

contemporary-hall

basement-ceiling-coffered-drop-ceiling_958fab37ceae0fc146b5cc696af9a4f0_3x2

4293523_f520

ceiling_tile1

843m

1564m

Bu makaleyi sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz:
2014 Salon Dekorasyo

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...