Ana SayfaEv DekorasyonuKoridorlarınız İçin Yaratıcı Fikirler

Koridorlarınız İçin Yaratıcı Fikirler

Bir evin düzeninde antre, yani bir evin koridor bölümü oldukça önemlidir. Büyük koridorlu evler oldukça ferah bir ortama zemin hazırlamaktadır. Ve buna bağlı olarak o ortama çeşitli aksesuarlar yerleştirilerek o ferahlığa, görsellikte eşlik etmektedir.

Evinizin koridoru çeşitli tablolarla ya da aile albümleriyle donatmak oldukça yaratıcı bir fikirdir. Bunu çeşitli aksesuarlarla ve aynayla tamamlarsanızda ayrıca bi şıklık katmış olursunuz. Ayrıca evinizin dekorunda koridor sonunda ayna kullanmak, antreyi olduğundan fazla büyük gösterecektir bu püf noktayıda unutmayınız.

Tasarımcılar her zevke ve beğeniye göre eşyalar tasarlamışlardır. işte burda da, müzik tutkunlarının, evlerinin koridor bölümünde kullanmalarına fikir verecek piyano şeklinde dresuar kitaplık. Oldukça yaratıcı bir tasarım..

 

Tabiki bir evin düzenini oluştururken görsellik harici kullanım anlamında da kolaylık sağlamalıdır. Mesela evin koridor dekorunda oturma alanı oluşturmak, ayakkabılarınızı çıkarmada sizlere kolaylık sağlayacakktır. Diğer yönden koridor dekorunu oluştururken ayakkabılık dolabı oldukça işinize yarayacaktır.

Bu makaleyi sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz:
İftar Sofralarını
Tek Renk Konseptiyle

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...