Ana SayfaEv DekorasyonuBanyo DekorasyonuKüçük Banyolar İçin Dekorasyon Fikirleri

Küçük Banyolar İçin Dekorasyon Fikirleri

2015 küçük banyo dekorasyonu fikirleriyle küçük olan banyonuzu olduğundan daha büyük göstermek mümkün. Farklı dekorasyonlarla banyoyu en iyi şekilde değerlendirerek kapasitesini genişletmek sanıldığından daha kolay. Küçük detaylar ve ipuçlarıyla banyoda yapılacak değişiklikler sonrasında daha geniş görünen bir banyoya sahip olabilirsiniz.
Farklı ve göz alıcı bir banyo için yapılacak olan dekorasyon gerçekte küçük olan banyonuzu daha büyük gösterecektir. Küçük banyolar için uygulanabilecek yöntemler birden farzladır. Aslında değiştirdiğimiz dekor sayesinde banyonuz olduğundan daha büyük hissi yaratacak.
Bu yıl banyo dekorasyonları içerisinde küçük banyolar için yumuşak tonlardaki renkler tercih ediliyor. Daha sakin ve ferah bir hava yaratan açık tonlu renkler içerideki kasveti azaltıyor ve boğmuyor. Daha fresh ve soğuk renkler insana ferahlık hissi verir. Boğucu bir banyodan kurtulmak için en uygun renkler açık tonlardaki pastel ve beyaz tonlarıdır. Aydınlık da küçük banyonuzu olduğundan daha büyük gösterir.
Eğer dışarıya bakan bir pencereye sahip değilseniz aydınlatma ışıklarıyla içerinin daha geniş olduğu hissini yaratabilirsiniz. Bir başka yöntem ise aynalardır. Aynalar kullanarak sahip olunan alanı çok daha genişletebilirsiniz. Büyük aynalar kullanarak daha geniş bir alan hissi yaratmanız mümkün. Zemin de küçük banyoların geniş görünmesinde etkilidir.
Koyu tonlardaki döşemeler banyoyu olduğundan daha da küçük göstermektedir. Açık tonlardaki döşemeler banyoya daha geniş hissi yaratacaktır. Küçük parçalar da banyonuzu olduğundan daha küçük ve boğucu gösterir. Daha geniş bir alan yaratmak istiyorsanız tüm bu parçaları banyonuzdan atık. Ufak tefek çok sayıda parçadansa az ve büyük parçalar çok daha iyi olacaktır.
2015 küçük banyo dekorasyonları için bu tür yöntemlerin uygulanması oldukça işe yarayacaktır. Hem daha modern, hem de çok daha geniş ve ferah bir banyoya kavuşmuş olacaksınız.
Evinize Yakışacak
Duvarların Şöleni

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...