Ana SayfaEv DekorasyonuModern Kapı Modelleri

Modern Kapı Modelleri

Bir evin olmazsa olmazı, demir başlarından birisi de kapıdır. Ve bu demir başların elbette ki evimize ve bizim zevkimize uyması gerekiyor. Önceden olsa ahşaptan, düz renkte ve estetik görünüm açısından pek de iç açıcı olmayan kapı modelleri artık yenilendi. Gerek güvenlik açısından gerekse estetik görünüm açısından modern kapı modelleri oldukça etkileyici görünüyor.

Modern Kapı Modelleri

Yeni sezon modern kapı modelleri evlerin dekorasyonunu tamamlayacak güzellikte, renkli ve kimi zaman desenli modelleri ile evin ihtiyaçları doğrultusunda oldukça titiz yürütülen çalışmalar ile hazırlanmıştır.

rustic-front-doors

İlk olarak bir ev için kapı seçiyorsanız, kapıları iki kategoride değerlendirmelisiniz. Eğer ki dış kapı seçiyorsanız güvenlik önlemleri ve düzenekleri sizin için ilk öncelik olmalıdır. Bunun için genel olarak tercih edilen kapılar çelik kapılardır. Son derece modern olarak hazırlanan bu kapılar hırsızlara geçit vermeyecektir. İkinci olarak renk konusunda pek fazla tercih şansınız yok zaten. Dış kapı modellerinde daha çok desenler ön planda tutuluyor.

modern-front-doors

Eğer iç kapı seçiyorsanız bu sefer de modern kapı modellerinde güvenlikten çok estetik görünüme önem veriliyor. Genelde kaplamalı ahşap kullanılan iç kapı modelleri evinizin sıcaklığına sıcaklık katacaktır. Aynı zamanda kaplamalı ahşap kapıların yanı sıra laminant kapılar da oldukça fazla kullanılıyor. Kullanış açısından laminant kapılar da çok elverişli modellerdir.

Produc1

Modern kapı modellerinde renkli olan modeller daha çok çocuk odaları için tercih ediliyor. Odanın rengine uygun olarak bulabileceğiz her türlü renkte kapı vardır. Tabi çocuk odaları dışında da dilediğiniz renkte ve desendeki kapıları evinizin istediğiniz yerinde kullanabilirsiniz. Eğer siz de yeni ev aldıysanız ya da evinizde tarz değişikliği yapmak istiyorsanız modern kapı modelleri konusunda oldukça rahat ve güvende olacaksınız.

oikos_sept08_017

Kapı Modelleri

316-751-561-119-104-440-329

Bu makaleyi sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz:
Uzakdoğu Perde Mode
Yeni Dekoratif Koltu

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...