Ana SayfaEv DekorasyonuPuf Koltuk Modelleri

Puf Koltuk Modelleri

Evin En Rahat Dekoru Puf Koltuklar

Tüylü Puf Modeli

Diyelim ki, dışarı çıkmayı hiç istemediğiniz, yalnızca evinizde oturup sessizliği dinlemek istiyorsunuz. Şöyle derin bir nefes alıp hiçbir şey düşünmeden, kendinizi dinlemeyi, bir kahve yahut çay yapıp bir köşeye oturup kitabınızı okumayı diliyorsunuz. Hepimiz zaman zaman düşmüşüzdür böyle durumlara. Yalnız kalmak, oturmak, kendimizle konuşmak, insanın manevi ihtiyaçlarının başında gelir çünkü. İşte bu gibi durumlarda, dostlarla edilen muhabbetlere çok iyi geleceği gibi yalnızlığa da çok iyi gelecek şahane bir dekora ne dersiniz?

Cute-animal-design-kids-bean-bag-chair

Ev dekorunuzu oluştururken, kullanacağınız tek küçük ayrıntıyla, kendinizle olan buluşmalarınızı bambaşka bir boyuta taşıyabilir, boşta olduğunuz vakitlerde, dışarı çıkmayı istemediğiniz anlarda evinizde size eşlik edecek, evinizin güzelliğinize güzellik katacak, görenlerin hayran olacağı, herkesin önünde sıraya dizileceği rahat bir dekora kim hayır der ki?

Puf Koltuk

O halde evin bir köşesine en rahat dekoru kurmayı düşünebilir ve evinize üzerinde istediğiniz kadar kendinizi dinleyip kitap okuyabileceğiniz, müzik dinleyebileceğiniz puf koltukları yerleştirebilirsiniz.

Karpuz Desenli Puf Koltuk

Evinizi birdenbire bambaşka bir havaya sokacak bu puf koltukları, siz de çok seveceksiniz. Renk renk, desen desen duruşlarıyla, baktıkça içinize bir huzur dolduracak rahat puf koltukları, her durumda kendinizi üzerine attığınız, dostlarınızla sohbette bulunup kitaplar okuduğunuz daimi mekânınız olacak.

dorm-chair-purple-1_28small29__93201_zoom

Evinizin bu en rahat köşesini çok sevecek, oradan hiç ayrılmak istemeyeceksiniz. Puf koltuklarının yumuşacık yapısı konforunuza konfor katarken, artık izin günlerinizde, boş vakitlerinizde dışarı çıkıp gezmek değil; evinizde kalıp bu rahatlığın tadını çıkarmak isteyeceksiniz. Çoğu zaman evi boşaltıp yalnız kalmak için direnecek, dışarıda olduğunuz saatlerde puf koltuklarınıza ulaşmak için can atacaksınız. Sırf siz değil, evdeki herkes bu rahat koltukları çok sevecek, hatta evde bu rahat pufların üzerine oturmak için oluşan sıra sizi hayrete düşürecek.

384452357_853

Puf Koltuk Modelleri

Pink-Bean-Bag-Chair

Dudak Şeklinde Puf Koltuk Modeli

İlginç Puf Modeli

Shark_4_second__48596.1392777989.1280.1280woouf-donut-bean-bag-1-jpgfaux_leather_highback_brown-500x500_large

Bu makaleyi sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz:
2014 Stor Perde Mode
Kütüphane Dizaynı

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...