Ana SayfaEv DekorasyonuSezonun En Şık Orta Sehpa Modelleri

Sezonun En Şık Orta Sehpa Modelleri

Son dönemlerde popülerliği iyice artan ve ev dekorasyonlarında oldukça fazla kullanılan orta sehpa modelleri bu sezonda da popülerliğini korumaya devam ediyor. Üstelik kendini yenileyerek. Klasik orta sehpaların yerini artık hem çok kullanışlı, fonksiyonel, işlevsel ve portatif orta sehpalar alıyor. Üstelik bu sehpalar hem çok gösterişli hem de çok şık oluyorlar. Gerekirse kitap koyabileceğiniz, süs eşyası koyabileceğiniz, ortalıkta duran eşyalarınızı çekmecelerinde toplayabileceğiniz ya da yemek yiyeceğiniz bir eşya olan orta sehpalar artık vazgeçilmez eşyalar arasında baş sıralarda yerini alıyor.

Üstelik sezonun en şık orta sehpa modellerinde renk seçeneği de aynı modeller de olduğu gibi oldukça fazla. Ancak genellikle siyah, beyaz ve siyah ile beyazın tonları tercih ediliyor. Model olarak da genellikle ahşap görünümde olan orta sehpalar tercih ediliyor.

Orta Sehpa Modeli

Beyazın bu kadar çok tercih edilme sebebi ise evlerde hem ferahlık oluşturuyor olması hem de evi daha geniş gösteriyor olması büyük etken. Tabi bunun yanında eve son derece modern bir hava katıyor oluşu da cabası. Tabi siyah ile kombinlendiğinde şık bir zıtlık oluşturup ayrı bir hava katıyor.

İlginç Tasarım Orta Sehpa Modeli

Kimi zaman katlanabilir olma özelliği ile portatif bir özellik de taşıyan sezonun en şık orta sehpa modelleri bu özelliği ile kullanım açısından da oldukça büyük avantaj sağlıyor.

Özel Tasarım Orta Sehpa Modeli

Çeşitli model ve de desende olan orta sehpaların tasarımları da oldukça hoş. Kimi zaman yüksek, kimi zaman alçak, kimi zaman tek renk kimi zaman çift renk, kimi zaman asimetrik kimi zaman düzgün olan ve daha pek çok çeşidi olan modelleri ile her zevke hitap ediyor.

FO,20885,19,rulet-orta-sehpa

Eğer siz de evinizde değişiklik yapmak istiyorsanız ya da sil baştan yeni bir tasarım oluşturmak istiyorsanız orta sehpadan başlamak hiç de fena bir fikir değil.

siyah-beyaz-orta-sehpa-modelleri

Çiçek Tasarımlı Orta Sehpa
Berke-Mobilya-2014-Dream-Renkli-Orta-Sehpa-680-TL-500x280

2015-orta-sehpa-modelleri-2015-mobilya-modelleri-ve-ev

Sezonun En Şık Mut
2015 Model Desenli 3

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...