Ana SayfaEv DekorasyonuOturma Odası DekorasyonuYeni Dekoratif Koltuk Örtüsü Modelleri

Yeni Dekoratif Koltuk Örtüsü Modelleri

Koltuklar bir evin özellikle de salonun her şeyidir. Tüm gözler ilk olarak koltukların üzerinde toplanır. Haliyle bir koltuk takımının görüntüsü her şeydir. Fakat sürekli olarak koltuk takımımızı yenilemek gibi bir şansımız yok ve günler geçtikçe koltuk takımlarımız yıpranıyor ve eskiyor.

Dekoratif Koltuk Örtüsü Modelleri

Bunun için de koltuk örtüleri oldukça faydalı bir keşif olmuştur.  Koltuk örtüleri sayesinde eski koltuk takımları yeni imiş gibi bir hal alır. Aslında koltuk takımlarınızın eski olmasına da gerek yok. Kendi koltuk takımınızın desenlerinden sıkılmış olmanız da koltuk örtüsü kullanmanız için bir bahane olabilir.

Üstelik yeni dekoratif koltuk örtüsü modelleri eskileri gibi sinir bozucu değil.  Koltukların ya da kanepelerin kenarlarına sıkıştırmanıza gerek yok. Oturduğunuzda da kayacak diye bir problemi yok. Çünkü yeni dekoratif koltuk örtüsü modelleri arkadan fermuarlılar ve bir bebek giydirir gibi koltuğunuzu giydirmeniz ile salonunuza çok şık bir görünüm katarlar.  Üstelik bu sayede çıkartıp yıkaması da çok kolay ve pratik oluyor.

modernkoltukortusumodelleri8-580x433

Pek çok desende ve renkte olan bu koltuk örtüleri oldukça şık desenlere ve renklere sahipler. Salonunuzun ister klasik bir görünüme sahip olsun ister sportif bir görünüme sahip olsun hiç fark etmez her türlü tarz için uygun bir modelde koltuk örtüsü bulabileceksiniz.

Üstelik koltuk örtülerinize uygun yastık kılıfı da bulabilmeniz mümkün çünkü onları bir takım gibi üretiyorlar. Yani yastıklarınız çıplak kalacak korkusu da olmasın kesinlikle.

Eğer koltuklarınızın görüntüsünden sıkıldıysanız ya da artık koltuklarınız eski bir görünüme sahip olduysa hiç düşünmeden yeni dekoratif koltuk örtülerini alabilirsiniz ve evinize, salonunuza yeni bir görünüm ile hava katabilirsiniz.

modernkoltukortusumodelleri11

modernkoltukortusumodelleri10

modernkoltukortusumodelleri9

modernkoltukortusumodelleri7

modernkoltukortusumodelleri6 modernkoltukortusumodelleri5

modernkoltukortusumodelleri3-580x435

modernkoltukortusumodelleri2-580x435

modernkoltukortusumodelleri1-580x435

modernkoltukortusumodelleri

Modern Kapı Modelle
Ayakkabılar Artık

fatiherol5408@gmail.com

Bu makaleyi oylayın:
İlk yorumu siz yapın

Bir yorum yazın...